برنامه مراقبت از موهای نازک، کم حجم و  بی حالت

موهای نازک و کم حجم معمولا بسیار ظریف هستند، به راحتی حالت نمی گیرند و در برابر عوامل محیطی آسیب پذیر می باشند و نیاز به مراقبت ویژه دارند. فرآورده های تخصصی حجم دهنده موی سر فولیکا بر پایه کمپلکس حجم دهنده و حالت دهنده پلی کوآترنیوم، عصاره بومادران، پروتئین ابریشم و پرو ویتامین B5 با ایجاد یک لایه محافظ بر روی کوتیکول مو سبب استحکام، حالت پذیری و حجیم نشان دادن تارهای مو شما می گردند.

شامپو حجم دهنده موی سر فولیکا

مخصوص موهای نازک و کم حجم، سبب می گردد علاوه بر اینکه موها حجم و ساختار طبیعی خود را حفظ نمایند، موهای نازک و کم حجم شما ظاهری ضخیم تر پیدا نموده و حالت پذیری آنها برای مدت طولانی تری حفظ شود.

نرم کننده مخصوص موهای نازک و کم حجم فولیکا

حاوی مواد موثر حجم دهنده، ضخیم کننده و حالت دهنده مو، با اتصال به ساقه مو از محل رویش تا انتهای آن و ایجاد فیلمی بر روی ساقه مو سبب می شود که موهای نازک و کم حجم شما ظاهری ضخیم تر و حجیم تر پیدا نموده و حالت پذیری موها نیز برای مدت طولانی تری حفظ گردد.

روش مصرف

از شامپو حجم دهنده موی سر فولیکا می توانید چند نوبت در هفته و به مدت نامحدود استفاده نمایید. در هر بار مصرف مقدار کافی از شامپو را بر روی موی خیس مالیده و به آرامی ماساژ دهید. کف حاصله را به مدت ۲ دقیقه بر روی موها نگاهداشته و سپس آبکشی نمایید. عمل شستشو را به روش قبلی تکرار نمایید.

سپس ساقه موها را به دقت و بطور کامل توسط نرم کننده مخصوص موهای نازک و کم حجم فولیکا پوشانیده و پس از ۲ دقیقه آبکشی فرمایید.