برنامه جهت برطرف نمودن قطعی انواع شوره های سر

شوره سر یا سبوره یکی از بیماری های مزمن پوست سر می باشد. عامل اصلی این بیماری نوعی قارچ بوده که تحت شرایط خاصی از جمله عدم تعادل هورمونی، استرس و اضطراب، نقص ایمنی، شستشوی ناکافی، تغذیه نامناسب، شرایط محیطی و یا بیماری تکثیر گردیده و متعاقب آن التهاب پوست سر و ریزش زیاد سلول های مرده آن را موجب می شود. شوره ها که در ابتدا در قسمت میانی پوست سر همراه با خارش و التهاب دیده می شوند و به مرور نواحی دیگر پوست سر را درگیر می کنند بر دو نوع خشک و چرب تقسیم می گردند. در نوع چرب ظاهری چسبنده و زرد رنگ داشته و در نوع خشک سفید رنگ بوده و معمولا با خارش، التهاب و تحریکات پوستی همراه می باشند.

فرآورده های ضد شوره تخصصی فولیکا در سه نوع مختلف:

برای اولین بار در ایران، روش درمانی مناسبی برای افرادی است که دچار شوره شدید و مقاوم بوده و تاکنون به درمان با شامپو های ضد شوره معمولی پاسخ نداده اند.


شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر چرب

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر چرب بر پایه کمپلکسی از موثرترین ترکیبات ضد شوره، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد خارش: ایکتیول،پیروکتون اولامین، اسید سالیسیلیک، روغن تی تری و عصاره گزنه جهت رفع کامل شوره های شدید، مقاوم و چرب پوست سر و متعادل نمودن ترشحات غدد چربی پوست سر می باشد.


شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر خشک

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص شوره و پوست سر خشک بر پایه کمپلکس موثر ضد شوره، ضد قارچ، ضد باکتری و ضد التهاب: پیروکتون اولامین، کلیمبازول، زینک پیریتیون، همراه با عصاره گل لادن و روغن کالاندولا جهت درمان کامل شوره های مقاوم و خشک و رفع کامل خارش و التهاب پوست سر میباشد.


شامپو ضد شوره جهت مصرف روزانه

شامپو ضد شوره جهت مصرف روزانه حاوی مواد موثر ضد التهاب، ضد خارش و ضد قارچ: پیروکتون اولامین و عصاره آویشن به همراه پرو ویتامین B5 ، مناسب جهت مصرف روزانه و مستمر می باشد و جهت رفع انواع شوره های خفیف تا متوسط، جلوگیری از بروز مجدد شوره و جلوگیری از خارش و التهاب پوست سر کاربرد دارد.


روش مصرف

ابتدا به مقدار كافي از شامپو ضد شوره چرب یا خشک فوليكا (بسته به نوع شوره سر) را بر روي موهاي خيس ماليده و به آرامي ماساژ دهيد. كف حاصله را به مدت 3 دقيقه بر روي پوست سر نگاه داشته و سپس به خوبي آبكشي نماييد. عمل شستشو را مجددا به روش قبلي تكرار فرمایید. از شامپو ضد شوره فوليكا 3 تا 4 بار در هفته به مدت ۸ تا 10 هفته استفاده کنید. پس از طی دوره درمان جهت جلوگيري از بروز مجدد شوره سر یا درمان شوره های خفیف تا متوسط از شامپو ضد شوره روزانه فوليكا حداقل ۴ بار در هفته به مدت نا محدود استفاده نماييد.

 

توجه

قبل از مصرف بطری شامپو را به خوبی تکان دهید.

مصرف این شامپوها برای کودکان زیر ۱۲ سال توصیه نمی گردد.